3 Gece - 4 Gün Prag Turları

399,00 €
İki Kişilik Odada Kişi Başı
'dan başlayan fiyatlar
Türk Hava Yolları ile Türk Hava Yolları ile
Her Gün Kesin Hareket
Uçak + Otel + Transfer + Sigorta + Türkçe Rehberlik Dahil Paketler
3 Gece 3*, 4* ve 5* Şehir Merkezi Otellerde Oda Kahvaltı Konaklama
Prag Şehir Turu
Fiyat ve Müsaitlik

Prag Uçuş Detayları

Gidiş Uçuşları
Havayolu Kalkış Saati Uçuş Kodu Varış Saati
09:15TK 176711:05
Dönüş Uçuşları
Havayolu Kalkış Saati Uçuş Kodu Varış Saati
19:15TK 177022:50

PragTur Porgramı

1. GÜN : İSTANBUL - PRAG
İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuştan 2 saat önce Türk Hava Yolları’nın kontuarlarında valiz ve check-in işlemlerini gerçekleştiriyoruz, Türk Hava Yolları’nın TK 1767 sefer sayılı tarifeli seferi ile 09:15’te Prag için hareket... Yaklaşık 3 saatlik uçuşun ardından 11:05’te Prag’a varış. Karşılanmayı müteakip otelinize transfer ve yerleşme ardından rehberimiz eşliğinde yarım günlük şehir turu...Panoramik şehir turumuz yürüyerek yaklaşık 3 saat sürmektedir. Bu uzun yürüyüş için rahat bir ayakabı giyilmesi tavsiye edilir. UNESCO tarafindan korunan tarihi zenginliklerin icinde masal gibi, 7 tepenin üzerinde kurulmuş olan ve Vltava Nehri’nin kollarının geçtiği bu güzel kentte yapılacak şehir turunda Hradchany Kalesi, St. Vıtus Katedrali, VI. Charles Köprüsü, Eski Belediye Binası, Ulusal Tiyatro, Kafka’nın evinin bulunduğu yer görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz akşam (ekstra) yemekli Vltava Tekne Turu’na katılabilirler. Geceleme otelimizde.

2. GÜN : PRAG
Sabah kahvaltısından sonra serbest gün ; dileyenler rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

3. GÜN : PRAG
Sabah kahvaltısından sonra serbest gün ; dileyenler rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek turlara katılabilirler. Geceleme otelimizde.

4. GÜN : PRAG-ISTANBUL
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman . Öğleden sonra havaalanına transfer.Uçuşumuza 2 saat kala Türk Hava Yolları’nın kontuarlarında valiz ve check-in işlemlerinizden sonra Türk Hava Yolları’nın TK 1770 sefer sayılı uçağı ile 19:15’te İstanbul’a hareket. 22:50’de İstanbul’a varış.Turumuzun ve hizmetlerimizin sonu. Bir dahaki seyahatimizde görüşmek üzere.

Prag Turuna Dahil Olan Servisler

* Türk Hava Yolları’nın Tarifeli Seferi ile Ekomomi Sınıf Gidiş Dönüş Uçak Bileti.
* Havaalanı Vergileri * Seçtiğiniz Otelde 3 gece Kahvaltı Dahil Konaklama
* Prag Havalaanı’na Gelişte Havaalanı-Otel Arası Transfer. (Türkçe)
* Yarım Günlük Panoramik Şehir Turu (Türkçe)
* Dönüş Günü Otel-Havaalanı Arası Transfer (Türkçe)
* Seyahat Sigortası

Tura Dahil Olmayan Servisler

* Yurt dışı çıkış fonu (15 TL) (Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması önerilir.)
* Ekstra Turlar
* Schengen Vizesi
* Kişisel Harcamalar

Genel Şartlar

Turumuz minimum 2 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Turumuz kesin hareketlidir ve iptal edilmez.

Kuzey Tur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey protokolüne tabiidir. Özel uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Kuzey Tur, bu değişiklikleri bildirmek ile yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek turu satın almıştır.

3 kişilik odalarda 3. yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. Programda belirtilen ekstra geziler servis aldığımız yerel acente tarafından düzenlenmekte olup tur fiyatına dahil değildir. Belirtilen ekstra gezi fiyatları, tavsiye niteliğindedir.Tur programının kapsamında bulunmayan ekstra gezilen düzenlenebilmesi için gerekli katılımcı sayısını rehberinizden öğrenebilirsiniz.

Vize ; Schengen vizesi uygulanmaktadır.En az 6 ay gecerli Pasaport gerekmektedir. Pasaportunuzda daha önce alınmış Schengen ülkelerine ait bir vize yoksa, konsolosluğa şahsen başvurmanız gerekmektedir. Son 5 sene içersinde Schengen ülkelerinden birini ziyaret etmiş kişiler azu ederlerse Kuzey Tur tarafından vize işlemleri için aracılık hizmeti alabilirler.. Kuzey Tur konsolosluklar ve yolcu arasında aracı vazifesi görmektedir. Vize başvurusu için talep edilen belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Rehberlik ; Alanda havayolu ekibi bulunur. Gümrüksüz sahada ve uçuş boyunca kabinde rehber bulunmaz. Havalimanı geliş karşılama bölümünde rehberlik hizmeti başlar. Alan-Otel tranferi sırasında Türkçe rehberlik hizmeti verilirlecektir. Dönüşte otel-alan transferinde ve Havalimanında check-in kontuarında rehber bulunur. Gümrüksüz sahada ve dönüş uçuşu boyunca kabinde rehber bulunmaz. 
Site Haritası Bizi Takip Edin
Ana Sayfa
Hakkımızda
Paris - Fransa Turları
Seyşeller Turları
Yurt Dışı Turlar
İletişim
Prag Turları
Mauritius Turları
Balayı Turları
Balayı Turları
Maldivler Turları
Tunus Turları
Destinasyonlar
Dubai Turları
Uçak Bileti
Pegasus Hava Yolları
Türk Hava Yolları
web tasarım ve içerik yönetimi